byTURNUVA da “BİR ÇOCUK İÇİN BİLE DEĞER” diyor

byTURNUVA  olarak bizler bu 2018 sezonunu farkındalık etkinliği kapsamında, çok önemli bir kampanyaya siz sevgili dostlarımızın desteğiyle katılıyoruz.

Şehrimizin saygın hekimlerinden biri olan Estetik ve Plastik Cerrahı Op.Dr Nurgül Altuntaş ‘ın tamamı kendi çabası, özverisiyle başlattığı ve yürüttüğü Eğitime destek projesine biz de kitap bağışıyla katılma kararı aldık. Kitap bağışlarının tamamı Mill Eğitim Bakanlığı ‘na bağlı okullara gidecektir. Nurgül hanım şimdiye kadar Muştan  Trabzona, Artvine tam 5 kütüphaneyi kitaplarıyla birlikte yaptırmış ve Hopa da bir okula da piyano bağışı yapmıştır.

Nurgül Hanımla yapmış olduğumuz söyleşide, para bağışını kesinlikle kabul etmediğini, bağış yapmak isteyenlerin kitap bağışlayarak destek olabileceklerini özellikle belirtmiştir. Biz de sizlerin yardımıyla, “Bir Çocuk İçin Bile Değer” diyoruz ve byTURNUVA ‘nın tam katılımıyla kitap bağışı yaparak bu güzel projeye destek veriyoruz.

Bu kapsamda, Turnuva Katılım şartlarına bu sene için bir madde daha ekledik;

Turnuvaya katılmak isteyen her takım kadrosunda bulunan her oyuncu/Tek.Direktör/Tak.Sorumlusu v.b, için 1 kitap bağışı yapacaktır. Örneğin A Takımı, kadrosunda 15 futbolcu ve 3 de Personel var, A-Takımı Toplamda 18 kitap bağışı yapacaktır ve bu 18 kitap birbirinden farklı olacaktır. Her takım kendi içinde kitapları toplayacak ve kolileyip üzerine takım ismini yazacaktır.

Bir de ricamız olacak, kitapları satın alacak olan kişiler / takımlar / Kurumlar sitemizde de yayınlanacak olan ve sürekli güncellenecek listeden kitapları seçerseniz ve onlara öncelik verirseniz ayrıca seviniriz.

Tüm dostlarımıza şimdiden Teşekkür ediyoruz.

Bir Cevap Yazın