Close

Hakkımızda

Çağdaş tıp ilkelerine bağlı kalarak, sağlık hizmetlerini planlayan, hata hedeflerini sıfıra indiren, hasta ve çalışan memnuniyetini ön plana çıkaran, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla hem hasta hem de çalışanlar için güvenli bir hastane ortamı oluşturan, sağlık teknolojilerini ve sağlık biliminde ki son gelişmeleri takip eden, sağlık kurumları, sağlık profesyonelleriyle işbirliği içinde olan ve deneyimlerini paylaşan, paylaştıkça gelişen ve bölgemizde lider sağlık kuruluşu olmayı hedefleyen, sürekli iyileştirme odaklı, adil, doğru ve güvenli sağlık hizmetini tüm kitlelere sunan ve bunlar için sürekli çalışan Sağlık Camiasının birer ferdiyiz.

Bölgemizde Sağlık Camiasını bir araya toplayıp, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek, her geçen yıl kendini yenileyen ve geliştiren hastaneler arası halı saha futbol turnuvası ile hedef kitlemiz arasında yıllar sürecek bir dostluğun temelini atmak amacındayız.

Bu turnuvanın gerçekleşmesinde gerek maddi, gerek manevi desteklerini bizden esirgemeyen ;

Kamu Hastaneler Birliği Kocaeli Genel Sekreteri Sayın Op.Dr. Şenol ERGÜNEY, Kocaeli Devlet Hastanesi Yöneticisi Sayın Op.Dr. Adem ÇAKIR ,  hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

TURNUVA TERTİP KOMİTESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir