Ön Başvuralar Başlamıştır

Daha başında turnuvaya göstermiş ilgi ve merakınız bizi oldukça heyecanlandırdı, umarız dostluğun ve kardeşliğin ön planda olduğu, hep birlikte eğlendiğimiz bir sezon geçiririz.

Turnuva için ön başvurular bu yazının yayına girmesiyle başlıyor ve 04 MART 2018 Tarihinde sona eriyor. Ön başvuru sonucunda turnuvaya katılacak takımlar, kura çekimlerine kadar kadrolarında oynamalar ve değişiklikler yapabilirler ama kura çekimlerinden sonra kadrolarda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. Takım sorumluları kadrolarını oluştururken cezalı oyuncu listesini dikkate almaları gerekmektedir, biz bu konu ile ilgili ayrıca bir uyarıda bulunmayacağız ama cezalı oyuncular ceza süreleri kadar herhangi bir maçta yedek dahi yer alamazlar.

Diğer senelere göre bu sezon bazı değişiklikler olacak. Turnuva katılım şartlarında ve Turnuva kurallarında, turnuva kurallarının güncelleme çalışması devam ettiği için, başvuru gerekli şartları ve için bilinmesi gereken bazı kuralları buradan bildireceğiz. Katılım şartlarını sağlamayan hiç bir takım maalesef turnuvada yer alamayacaktır. En çok merak edilen konuların başında Turnuva Katılım ücreti geliyor ama bu ücret konusu önümüzdeki günlerde netleşecek ve yine buradan anında sizlerle paylaşılacak.

Yazının en altında bulunan Turnuva Başvuru formu 2 Sayfadan oluşmaktadır. 1. Sayfada formu nasıl doldurulacağı ile ilgili detaylı bilgiler yer almakta. 2.sayfada ise Takım Bilgileri ve kadroların girileceği liste vardır. Başvuru formunu önce bilgisayara indirmeniz gerekmektedir, bir sorunla karşılaşmamak için lütfen formu sadece bilgisayar üzerinde doldurun. telefon-tablet yada elle doldurmayınız. Formu doldurduktan sonra “docx” formatında kaydedip byturnuva41@gmail adresine maille gönderiniz. PDF veya Elle doldurulan formlar kabul edilmeyecektir, buna özellikle dikkat etmeniz önemli.

TURNUVA BAŞVURU ŞARTLARI ;

  • Kamu ve Özel hastanelerde çalışan nitelikli sağlık personeli turnuvada oynayabilir.
  • Özel hastanelerde çalışan nitelikli sağlık personeli dışında olanlar ve Kamu / Üniversite hastanelerinde taşeron firma üzerinde çalışan personellerin, sağlık kuruluşlarında (OSGB ler hariç) aralıksız en az 1 senedir çalışmış olmaları ve bunu SGK dökümüyle ibra etmeleri gerekmektedir.
  • Kamu sağlık kuruluşlarında çalışan Geçici işçiler, raporlu olanlar, raporlu yerine alınan personeller ve açığa alınan personeller turnuvada yer alamazlar.
  • Özel sağlık kuruluşlarında çalışan ama SGK sı bağlı bulunduğu hastane tarafından yatırılmayan personeller turnuvada yer alamazlar.
  • Bu yazının yayına girdiği tarih ve saatten sonra işe girenler yukarıdaki şartları sağlasa bile turnuvada yer alamazlar.
  • byTURNUVA Farkındalık Sezonu kapsamında destekte bulunduğumuz “Bir Çocuk için Bile Değer” Kitap Bağış Kampanyasına tüm takımların kadrolarında belirttikleri futbolcu/Tek.Direktör/Başkan/Tak.Sorumlusu vb. için ve her biri adına bir kitap getirmeleri gerekecektir. Örneğin başvuran takımın listesinde 15 oyuncu ve 3 personel toplam 18 kişi varsa, bu takım kendi içinde birbirinden farklı 18 kitabı tek bir kolide toplayacaktır üzerine takım ismini yazıp kura çekimine getirecektir. (Kolinin içinden uygunsuz ve/veya yasaklı kitaplardan çıkması halinde bu takım turnuvaya alınmayacaktır) Eksik kitap getiren takımın turnuva başvurusu askıya alınacak ve/veya yedek takımlardan biri turnuuvaya dahil edilecektir. Kitap Bağışı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bir önceki yazımızdan okuyabilirsiniz. (>Haberi Okumak İçin Tıklayın<) 
  • Yukarıda şartları sağlayan/kabul eden takımlar turnuvaya başvurularını yapabilirler. Başvuru esnasında hangi belgelerin toplanacağı ve takım dosyalarında nelerin olacağı önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşılacak. Turnuva katılım ücreti, İstenen evraklar ve kitaplar turnuva kura çekiminde Turnuva Düzenleme Komitesine elden teslim edilecektir.
  • 04 MART 2018 Pazar günü , Saat 17:00 da başvurular kapatılacaktır.

>>byTURNUVA 2018 Başvuru Formu<< 

 

Bir Cevap Yazın